Medovina

Medovina je starobylý kvašený nápoj připravený z medu, s přídavkem různých bylinných směsí nebo koření. Obsahuje 13,5%-18% alkoholu. Přijďte si vybrat :)

Medovina bylinná

Nápoj vyrobený z prvotřídního medu, 22 druhů vzácných bylin a 2 druhů exotických koření. Výrazná dominantní hořká bylinná chuť z něj činí atraktivní aperitiv. Obsahuje 18% alkoholu.

Medovina mandlová

Nápoj vyrobená z prvotřídního medu, 18 druhů vzácných bylin, přísad a pravých mandlí. Jedinečnou recepturou, jejíž součástí je proces vyluhování mandlí, je dosaženo velmi jemné sladké chuti s atraktivní vůní mandlí, která se prolíná s jemnou chutí vzácných bylin. Tento nápoj obsahuje 18% alkoholu.

Medovina ořechová

Nápoj vyrobený z prvotřídního medu, 17 druhů vzácných bylin a pravých vlašských ořechů. Jedinečnou recepturou, jejíž součástí je proces vyluhování vlašských ořechů, která se prolíná s jemnou chutí vzácných bylin. Tento nápoj má 18% alkoholu.

Medovina přírodní

Standardní lehký nápoj vyrobený z medu a 15 druhů klasických bylin podle staroslovanské receptury. Středně sladká medová chuť se prolíná s jemnou bylinnou chutí. Nápoj obsahuje 13,5% alkoholu.

Medovina zlatá (skořicová)

Nápoj vyrobený z prvotřídního medu, 18 druhů bylin a skořice. Jedinečnou recepturou, jejíž součástí je proces vyluhování skořice, je dosaženo velmi jemné sladké chuti s vůní skořice, která se prolíná s jemnou chutí bylin. Obsahuje 18% alkoholu.


Víno pro každého z Rumburku a okolí

Již 8. rokem pro Vás připravujeme ten nejzajímavější sortiment moravských i zahraničních vín. Podle ročního období organizujeme pravidelné degustace, zajišťujeme tématické výlety za vínem přesně podle Vašeho přání.

Slaví někdo blízký narozeniny? Vytiskneme Vám pro něj nebo ji speciální etiketu s blahopřáním. Stejně postupujeme i v případě firemních dárků. Dobré víno potěší více, než reklamní batoh :)

Máte-li rádi víno a příjemnou atmosféru, přijďte si k nám pro radu nebo jen tak popovídat.


Logo Vinotéka u Beránka

Vinotéka u Beránka - otevírací doba

Pondělí až pátek od 13 do 17:30 hodin, v sobotu od 9 do 11:30 hodin. Mimo otevírací dobu jsme k dispozici na telefonu.

Kontaktujte nás